besimėgaujant praeities šiluma

Mes esame linkę grįžti prie dalykų, kurie mums sukelia nuostabias emocijas. Ar tai būtų žmonės, vietos ar kažkokie įpročiai. Ir sugrįžę ten, atrodo tiesiog mintimis paskęstame savo mažame pasaulėlyje ir išnykstame su lengvumu ir tokiu visišku gėriu. Euforija. Turbūt lengviausia grįžti prie įpročių, nes jie patys nesikeičia. Jie priklauso tik nuo tavęs paties ir tavo valios stiprybės. Su vietomis yra šiek tiek lengviau, jos gali pasikeisti, bet pagrindiniai bruožai, kurie yra giliai įsirėžę galvoje, išliks. Ir tada grįžus į tas vietas prisiminsi kaip buvo, arba kaip čia viskas pasikeitė.

Eh, sunkiausia tokiu atveju su žmonėmis. Prie jų kartais neturime kaip grįžti, tiksliau neleidžiame sau grįžti. Tiesiog visi sako jog nereikia į praeitį žvalgytis ir gal tai yra tiesa. Aš nežinau… Vis tik kartais norisi grįžti prie žmonių, kurie kažkuriuo momentu tavo gyvenime buvo patys svarbiausi. Ramiai negalėdavai užmigti, nes jaudinaisi ar jiems viskas gerai. Juk  visas gyvenimas buvo persipynęs su jais… Tik anksčiau ar vėliau būna nutrūksta ryšiai ir tie žmonės dingsta. Ir atrodo gyveni toliau ir po kurio laiko grįžta prisiminimai. Tokie kur sušildo ir priverčia tave nusišypsoti, kurie leidžia tau grįžti į tą akimirką, tiesiog grįžti prie to žmogaus. Matyt taip ir nutinka, jei mes pasijaučiame, jog realybė dabar mums kelia neigiamas emocijas, žvelgiam į praeitį kai buvo geriau. Ir tada prisimeni fragmentus, ir vis daugiau detalių. Įvairius judesius ir šypsenas, net ir muzika per kurią kartu dainavot.

Atsitokėjęs supranti, jog čia tik trumpa akimirka ir tai tiesiog dalis tavo praeities, kuri niekada ateityje nepasikartos lygiai taip pat. Nesakau, jog tai yra blogai/gerai, nenoriu vertinti iš šios prizmės. Tiesiog, kartais reikia šilumos, kurią seniai tau suteikė kažkoks objektas ir kai tu ją gauni, nesinori paleisti. O ar įmanoma apskritai paleisti tokį prisirišimą?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s