esu laiminga. o tu?

Kai nuostabus rytas prasideda su arbata ir nuoširdžiu pokalbiu ir sedėjimu kiemelyje Mountain View (USA). Vis tik dabar ne apie tai.

Ne visada parodau savo vidų ir visiems pasakau kaip jaučiuosi, bet galbūt visiems ir nereikia žinoti. O šiandien ryte sedėjau lauke ir galvojau kokia laiminga dabar esu ir tam yra tiek beprotiškai daug priežasčių.

Esu laiminga ne tik todėl, kad esu Amerikoje (ir čia šiaip labai faina), bet pagrinde, kad susitikau savo brolį po metų su puse ir atsidūrusi jo aplinkoje bandau kaip galima daugiau visko “sugerti”. Visos šypsenos, geros emocijos, aplinka ir net pokalbiai. Norisi įsiminti konkrečiai viską…

Labai noriu visiems pabrėžti kaip svarbu yra gerbti ir mylėti savo šeimą. Juk būtent jie yra šalia, kai Jums labiausiai reikia. Reikiai nebijoti įsileisti žmones ir sugebėti palaikyti artimą ryšį. Kurti aplink save tokią aplinką, kurioje norėtųsi augti ir tobulėti.

Esu laiminga ir sėkmingai pabaigus universitetaą ir užbaigus dar vieną gyvenimo etapą. Labiausiai didžiuojuosi savimi turbūt dėl to, kad įrodžiau kiek daug galiu padaryti, jeigu užsibrėžiu tam tikslą.

Verta kiekvienam sustoti bent trumpam po didesnio etapo ir pasidžiaugti savimi, kiek daug buvo pasiekta. Reikia ir su kitais pasidalinti savo pasiekimais ir kai jie kažką pasiekti, būti šalia ir taip pat pasidalinti. Kodėl tai svarbu? Nes kiekviena įvertinta akimirka suteikia daugiau žavesio gyvenimui. Mėgautis.

Esu laiminga, kad dabar prasideda kitas gyvenimo etapas ir naujų dalykų pradžia. Juk viskas prasideda nuo mažų žingsnelių.

Įvairūs pokyčiai gyvenime leidžia mums išlipti iš komforto zonos ir pažinti aplinkinį pasaulį. Ir to nereikia bijoti. Reikia žengti žingsnį ir tada jeigu nepatinka, tada tiesiog bandyti kažką kitą.

Apskritai, mėgaukimės savo laime ir eikime pirmyn!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s